Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Sinerji Teknoloji Dekoratif Aydınlatma Ürünleri,  ev bahçe, villa, hotel, sokak, hastane, fabrikalar için bireysel ve kurumsal aydınlatma çözümleri.

Bahçe aydınlatmaları, Otel aydınlatmaları, hastane aydınlatmaları,  fabrika aydınlatmaları, villa aydınlatmaları, özel aydınlatma ürünleri, dekoratif aydınlatma, şık aydınlatma ürünleri, rgb aydınlatma, bataryalı aydınlatma, Led aydınlatma, Tasarruflu sokak aydınlatma, tasarruflu hotel aydınlatma, tasarruflu fabrika aydınlatma, programlanabilir led aydınlatmalar, animasyonlu led aydınlatma, renk değiştiren led aydınlatma, kumandalı aydınlatma, sensörlü aydınlatma, fotoselli aydınlatma, otomatik aydınlatma

Ürün Karşılaştır (0)

Bahçe aydınlatma

Dekoratif Aydınlatma Ürünleri,  ev bahçe, villa, hotel, sokak, hastane, fabrikalar için bireysel ve kurumsal aydınlatma çözümleri.Bahçe aydınlatmaları, Otel aydınlatmaları, hastane aydınlatmaları..

895,00TL

PİXEL LED DJ KABİN

Programlanabilei Pixel Led DJ KabinDisco, club, party festival gibi Eventlerinizde Dj performansları için vazgeçeilmez bir üründür.Ledleri su geçirmezkolay kurulum ve taşıma.isteğe göre teker eklenebi..

7.550,00TL

Led Bistro masa

Sinerji TeknolojiLed ışıklıuzaktan kumandalı 16 renk değiştirebilir 4 farklı renk değişim efektli Şarj edilebilir bataryalı ve adaptörlü seçenekleri mevcuttur.Yükseklik 110: cm genişlik: 60 cm taban ç..

750,00TL

Lüx Kristalize dekor

Sinerji Teknoloji Özel eventleriniz, ve mekanlarınız için Değişik Renk ve Ebatlarda tasarlayıp ürettiğmiz Led ışıklı, isteğe göre ışık renkleri ve efektleri değiştirilebilen kreatif, inovatif dek..

8.950,00TL

Led ışıklı lavabo

Sinerji Teknoloji Led ışıklı lavaboKireç, kir pas tutmaz temizlik için ıslak mendil yeterlidiryapısı gereği geri dönüştürülebilirsınırsız renks seçeneğiBanyoda aydınlatmayı lavabonuz yapsınuzaktan kum..

295,00TL
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor